Так дивно і несподівано - пізнати в словах цілком незнайомої людини і власні думки, тим більше - побачити зображеним те, що міг лише відчувати. Мені пощастило. В неймовірних малюнках Олега Рибчинського живе душа львівських подвір'їв, саме те, що намагаєшся вхопити, блукаючи ними. Запрошую і вас в цей прихований світ.

Олена Крушинська

Подвір'я Львівських кам'яниць

Олег Рибчинський
Подвір’я будинку, пл. Ринок, 28

Хмари та кам'яниці, мури міста та вежі, ратуша та ринкова площа, вулиці та потаємні переходи… Все це відкрите для нашого поверхового огляду. Інколи видається, що Львів розкрив всі свої скарби. Але він радше ставить умову нового пошуку і відкриття незвичного. Варто лише пройти крізь сіни і перед тобою відкриється спадщина міщанського Львова.
Там, у подвір'ях Львівських кам'яниць, завмерло казкове дійство. У маленькому просторі, схованому від стороннього ока, бавилися діти, закохувалися юнаки й дівчата, старіли і вмирали герої міста. Там вони писали та розмальовували книгу, рештки сторінок якої ми, теперішні, дописуємо.
Дитинство Львова залишилось у подвір'ях. По ночах воно приязним привидом заглядає у наші потаємні сни для того, щоб зранку завмерти у різьбленому кам'яному порталі, підп'ятнику склепіння або розчинитися у вимощеному грубими кам'яними плитами подвір'ї.
"Чому воно ховається?" - запитуємо ми. Але, може, власне воно і є таємницею. Хіба можна її розкривати! Адже вона допомагає віднайти джерело для роздумів, фантазії та імпровізації. І маленький привид далі запрошуватиме нас до забави у подвір'ях Львівських кам'яниць.


1
2 3 4 5 6 7 всі малюнки одразу

Дякую авторові малюнків за люб'язне надання матеріалів для опублікування.на головну